Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

Ne Zaman Deneme Çözmeye Başlamalısınız?

Herkese merhaba arkadaşlar bugün ne zaman deneme çözmeye başlamalısınız bunu konuşuyoruz.

Şimdiye kadar muhtemelen konularınızın %50 ‘u 60’ı bitmiştir ve sizler bu konuları tekrar etmezseniz daha önümüzde 4 ay var LGS’ye, sınav yaklaştıkça konularda artacak sizler şimdiden bu konuları güzel bir şekilde tekrar etmezseniz lgs ye son 1 ay kala çok sıkıntı çekersiniz. Tekrar etmenin en iyi yolu ise tabiki de genel ve branş denemeleri çözmek ,şimdi diyebilirsiniz not alarak da tekrar yapabiliriz diye ama bence not almak da bir yere kadar size yardım edecek, elbette not alın not almayın demiyorum ama not almanın deneme çözmek kadar katkısı yok bence çünkü siz öğrendiklerinizi uygulayabilmelisiniz yoksa LGS’de çok ama çok fazla sıkıntı çekersiniz.

Şimdi ne zaman tüm dersler denemesi çözmeye başlamalısınız ona gelelim.Okulunuz size zaten muhtemelen her 2 haftada bir deneme yapıyordur ama sizler evde de deneme çözmelisiniz. Evde çözdüğünüz denemeler, okulda çözdüğünüz denemelere göre daha az ciddi olabilir ama bu önemli değil önemli olan bildiklerinizi ölçmek. Genel deneme çözmeye şimdiden başlamalısınız ve LGS yaklaştıkça her geçen gün 1 günde çözdüğünüz deneme sayısını arttırmalısınız. LGS’ye son 1 ay kala her gün 2 deneme çözmelisiniz. Hangi denemeye çözme konusunda da sıkıntı çekiyorsanız kanalımızdaki deneme inceleme videolarına bakabilirsiniz.

Author

Yusuf TAŞÇI