Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Sınava hazırlanırken yaşadığımız deneyimlerden başkalarınında faydalanması amacıyla 2018 yılında açtığımız youtube kanalından sonra giderek büyüyen ailemizin ihtiyaçları doğrultusunda bu siteyi kurduk.
Kanalımızda ve sitemizde ülkemizde gerçekleştirilmekte olan LGS, TYT, AYT gibi sınavlara hazırlananalar için hem öğretici hem de motive edici içerikler hazırlıyoruz. Yaklaşık 2 yıl boyunca hazırlamış olduğumuz içeriklerimiz geniş kitlelere ulaşmaktadır ve beğeni ile takip edilmektedir.
Şu an 120 bin kişilik olan ailemizin hızla büyümesi bizleri hem gururlandırmakta hem de sevindirmekte.

Amacımız

Sınav döneminde ve günlük hayatta her yaştan öğrencinin ihtiyacı olabileceğini düşündüğümüz şeylere ulaşmak için sizlere kullanışlı bir platform hazırlamaktı. Bu doğrultuda sizlerinde önerilerini alarak sizin için gece gündüz demeden çalıştık ve bu siteyi kurduk.
 
Bu site sayesinde kaynak ve okuma kitaplarından kırtasiye malzemelerine kısacası bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği her şeye kolayca ve uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. 
 
Bu konuda sizlerin öneri ve düşünceleri bizler için çok önemli. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki bağlantıları kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.